O mně

Ahoj, maminky, ahoj, tatínci, tety, strýcové, babičky, dědové, … a hlavně děti. Vítám vás všechny na této stránce! Jsem máma, máma Magdaléna. Mám dvě děti a hlavu plnou nápadů. Třeba jak udělat z postele pirátskou loď. Nebo jak se naučit stopovat v lese, mířit, přelstít vlka a zachránit Karkulku. Jak si (s)plnit sny, učit se a aktivně trávit čas spolu. Rádi, zábavně, hravě, zkrátka jak to zamýšlel Ámos.

Už bylo načase. Spousta aktivit se ztratila v nenávratnu, a to je opravdu škoda. Dala jsem si s nimi práci a s dětmi i drahou polovičkou jsme si s nimi užili spoustu legrace.

To ale není všechno!

Vystudovala jsem ekonomiku, marketing a marketingové výzkumy a před dětmi se jim profesně řadu let věnovala. Už od střední školy jsem ale snila o tom, že jednou napíšu knihu. A není to tak dávno, co se mi začal můj sen plnit. Nakladatelství Fragment se totiž rozhodlo vydat moje knihy pro děti. Nejdříve knihu Jenseptej – Příběhy knižních skřítků, která učí děti lásce ke knihám a je plná tipů na kreativní činnosti spojené s četbou a rozvoj slovní zásoby, a letos v srpnu druhou knihu v rámci projektu Čteme s radostí. Jmenuje se Čáry, máry, kůň, je výpravná, vtipná a nádherně ilustrovaná.

Napište mi

Budu moc ráda, když mi dáte vědět, jak se vám knihy líbily, do kterých aktivit z webu jste se s dětmi pustili a jestli jste se u nich (za)bavili.